Do pražské zoo za korunu? Ano, teď je to možné

Magazín
myval

Také v letošním roce zařadila pražská Zoo v prosinci zajímavou možnost prakticky bezplatné návštěvy pro každého příchozího. „Happy Mondays“ se konají každé prosincové pondělí s jednotným vstupným „za korunu“ (jen do Vánoc – tedy 2., 9., 16. a 23. prosince 2013). Uvedl to server Pravá Praha.

A co dalšího připravuje Zoo Praha na prosinec?

1. 12. Rozsvítíme Vánoce
Rozsvěcení vánočního stromu v zoo. Přijďte se podívat, jak vypadá vánočně vyzdobená zoo! Odpoledne zakončíme lampionovým průvodem po zoo.

1. 12. Adventní dílny
Přijďte si vyrobit vlastnoruční adventní věnec do zoo! Nutno předem objednat na pr@zoopraha.cz

5. 12. Po zoo chodí Mikuláš
Po celé odpoledne můžete v zoo potkat Mikuláše s doprovodem. Pokud jste letos byli hodní, jistě vás potěší drobným dárkem.

14. 12. Přilétla k nám zima
Ornitologická vycházka za zimními obyvateli Vltavy. Sraz v 8.30 u hlavního vchodu do zoo. Dalekohledy a teplé oblečení s sebou!

21. 12.  Do zoo dorazí Betlémské světlo
Odneste si domů ze zoo Betlémské světlo a užijte si Vánoce pod jeho ochranou. Betlémské světlo bude k dispozici až do 31. 12. 2013.

 21. – 22. 12. Dárečky na poslední chvíli
Užijte si klidný předvánoční víkend v zoo bez nákupů, nakupování a uklízení. Vyrobte si v zoodílničce drobné originální vánoční dárky a ozdoby pro své nejbližší!

21.-23. 12. My chceme Ježíška!
Santa Klaus je cizokrajný tvor a jako takový nepatří do naší přírody. Přijďte si poslední Santa Klausy prohlédnou do jejich expozice do zoo dříve, než je vrátíme tam, odkud pocházejí. Na jejich místě přivítáme v zoo nové soby.

21. – 29. 12. Živé Vánoce v zoo
Využijte vánoční dny k návštěvě zoo. Odpočiňte si, připomeňte si staročeské tradice, odneste si Betlémské světlo. Každý den nové překvapení.

22. 12. Nuru má 1. narozeniny
Dárky, které pomáhají. Neobvyklá oslava narozenin nejmladšího gorilího mládě v Zoo Praha. Kupte vánoční dárek, podpořte tím ochranu goril v Africe a získejte originální dárek od malého Nurua, který dnes slaví narozeniny.

24. 12. Štědrý den v zoo
Přijďte popřát našim zvířatům a podívejte se, jakou dostanou vánoční nadílku. Zoo je otevřena do 14. hodin.

27. 12. Kolovrátku, toč se 
Ukázky staročeských tradic – jak pracuje kolovrátek, pečené kaštany, jablka, brambory, sladkosti, svařené víno a koledy.

28. 12. Živý Betlém v zoo 
Po celý den si můžete prohlédnout živý Betlém divadla A propos a zazpívat si koledy.

29. 12. Kolovrátku, toč se 
Ukázky staročeských tradic – jak pracuje kolovrátek, pečené kaštany, jablka, brambory, sladkosti, svařené víno a koledy.

31. 12. Silvestr
Zoo je otevřena do 14 hodin.

Vybrané příspěvky

definegoalswritetasksdoachecklist-ahappyyoung

Jak se liší motivační dopisy ve světě? Brazilci jsou struční, Češi slovy nešetří

Není dopis jako dopis. Jak se liší motivační dopisy Čechů od motivačních dopisů Brazilců a co mají Češi a Dánové při psaní dopisů...

Číst více
businesspeoplearehandtypingonsilvercolorlaptopcomputer

Co dělat, když před odjezdem do zahraničí potřebujete rychle něco přeložit? Spolehněte se na expresní překlad od agentury

Čeká váš dovolená v zahraničí nebo se chystáte na pracovní pobyt? Ať už je důvod vaší cesty za hranice České republiky jakýkoliv,...

Číst více
teamwork-workinginmultiethnicgroupofstudents-teacherstudyforeign

Jak připravit zaměstnance na zahraniční služební cestu? Pořádání firemních jazykových kurzů se vyplatí

Mnohé firmy spolupracují se zahraničními partnery a v rámci výměnných stáží posílají do zahraničí své zaměstnance. Ti díky tomu...

Číst více
englishonline-languagelearningviatheinternet-desktopwithgreat

Toužíte po letní práci v Británii? Sepište perfektní životopis a motivační dopis

Láká vás práce v zahraničí? Pokud toužíte zlepšit svou úroveň angličtiny, možná jste již přemýšleli nad tím, že byste na léto...

Číst více
skotsko

Skotsko – cestování, zajímavosti

Se svými majestátními hrady, skalními jezírky a smyslnými údolími bylo Skotsko vždy vyhledávanou destinací. Kouzlo této země sahá od...

Číst více
singapur

Singapur – zajímavosti, dovolená, počasí

Je neustále se rozvíjejícím zázrakem plným nových zážitků a nezapomenutelných dobrodružství. Říká se mu také Lion city neboli Lví...

Číst více
Všechny články