Skoro celorepublikový Czech Skipass. Cena ale není pro každého

Magazín
lyzar-2

Ochutnat jízdu na lyžích skoro po celé republice umožňuje Czech Skipass. Vztahuje se na 23 českých skiareálů, uvedla zpráva Svazku Krkonoše

V Krkonoších platí konkrétně ve Skiareálu Špindlerův Mlýn, ve SkiResortu Černá Hora – Pec (Černá hora – Janské Lázně, Pec pod Sněžkou, Velká Úpa, Svoboda n. Úpou, Černý Důl), ve Ski Areálu Malá Úpa, Ski Family Dolní Dvůr, ve Vítkovicích a v Herlíkovicích – Bubákově.

Mimo Krkonoše ve Skiaréně Jizerky (Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Severák), Skiareálu Klínovec, Ski&Bike Špičák, Skiareálu Lipno, Skiareálu Plešivec, Dolní Moravě relax&sport resort, Ski areálu Kouty, Skicentru Deštné, ve Ski Bílá, Skicentru Kohútka a Skiareálu Monínec.

Projekt je společným podnikatelským záměrem, jehož předmětem je nabídka sezónní lyžařské jízdenky s platností a využitelností na lanové dráhy a lyžařské vleky ve spolupracujících areálech po zaplacení ceny permanentky.

Cílem je nejen nabídnout na jeden skipas lyžování na velkém území, ale umožnit lyžařům navštívit i jiná střediska a poznat tak, že v posledních letech se naše skiresorty výrazně modernizovaly.

Czech Skipass má podobu bezkontaktního datového nosiče – čipové karty, do níž jsou zaneseny osobní údaje držitele (jméno, příjmení, datum narození a aktuální fotografie bez pokrývky hlavy a bez brýlí) pořízená při vydání karty.

Cena je pro dospělého 11 000 Kč + poplatek za kartu 50 Kč nebo 100 Kč dle podmínek na jednotlivých prodejních místech. Je vratná a zakoupíte ji v pokladnách skiareálů. Czech Skipass je nepřenosný.

Zajímavosti