Bajkeři mají nové nástupní místo Bikecentrum Libverda

Magazín
horske-kolo

Příznivci terénní cyklistiky a Singltreku pod Smrkem mají možnost navštívit a využít služeb nového nástupního místa na stezky. V Lázních Libverda, v blízkosti jedné z nejatraktivnějších částí stezek, se v sobotu 10.5. otevírá nové Bikecentrum Libverda. Za  Bikecentrum to oznámil Lukáš Váňa.

To v průběhu sezony nabídne veřejnosti k testování 25 špičkových celoodpružených kol. Milovníci stezek zde najdou i kvalitní dílnu se servisním zázemím a prodejnu cyklistických doplňků a oblečení. „Myslím, že krom dostatku parkovacích míst bajkeři uvítají i myčku kol, sociální zázemí a příjemné posezení s občerstvením. Věříme, že se Lázně Libverda stanou vyhledávaným místem pro vícedenní aktivní dovolenou, kde se návštěvníci budou cítit spokojeně a rádi se k nám budou vracet,“ říká starosta Lázní Libverda Jan Pospíšil.

Nové nástupní místo vyrostlo na začátku lázeňského městečka ve směru od Hejnic, v těsné blízkosti začátku stezek na Hejnickém hřebeni. Je třetím zázemím, ze kterého se budou moci cyklisté vydat na stezky Singltreku pod Smrkem. Součástí Bikecentra Libverda je i služebna horské služby, která zajišťuje nejen oblast stezek Singltreku pod Smrkem, ale i celé severní úbočí Jizerských hor. Libverda však nabízí ještě víc. „Místní lázně poskytují celou řadu léčebných i relaxačních procedur, které návštěvníci, hosté i bajkeři uvítají, návštěva wellness je příjemným zakončením sportovního dne,“ je přesvědčený starosta obce.

Příznivci terénní cyklistiky mají ojedinělou možnost vyzkoušet si služby nového Bikecentra Libverda zdarma. Stačí, když navštíví slavnostní otevření, které proběhne v sobotu 10. května od 10 hodin. Bikecentrum Libverda, krom půjčení kol a základního servisu zdarma, láká i na doprovodný program, bajkovou školku pro děti a nabídku občerstvení.

Zajímavosti