Uložte si své cestovatelské boty přehledně na jedno místo. Do botníku!

Magazín
manopeningblacksteelshoesstoragecabinetforkeepher

Jelikož jste zavítali právě na tento web, pravděpodobně rádi cestujete. A k tomu, aby vaše cesty probíhaly hladce potřebujete určitě dobrou obuv. Jenže terén je pokaždé jiný. Jednou se vydáte po městě, jednou lesem, jindy zase po skalách a na to vše potřebujete vhodnou obuv. Jenže když už těch bot máte moc, je také potřeba je někam dát. A přesně za tímto účelem se vyrábějí botníky, kde máte všechnu svou obuv pohromadě a přehledně na jednom místě.

Botník nemusí zabírat hromadu místa

Pokud jste již nad koupí uvažovali, ale nejste si jistí, jaký zvolit, pak pro vás máme jednoduchý seznam dostupných kousků. Existuje několik typů, které lze rozdělit podle způsobu ukládání a konstrukce. Některé botníky jsou vhodné do malých nebo úzkých prostorů, jiné jsou závěsné a místa vám tak prakticky ani neubude a vy už nikdy nebudete mít boty rozházené po bytě.

  • Policové – Standardní botník, jak ho každý známe. Může být otevřený nebo uzavíratelný. Jejich výhoda, ale zároveň i nevýhoda jsou malé rozměry. Pokud máte větší množství vysokých bot, tak je zde pravděpodobně neumístíte.
  • Výklopné – Moderní botníky, které můžete pořídit v mnoha velikostech. Bohužel jejich nevýhodou je malá stabilita a doporučuje se ukotvit je ke zdi.
  • Závěsné – Naprosto většinou se jedná o malý jednoduchý botník, který můžete zavěsit na zdi. Ušetříte si tak spoustu místa na zemi.
  • Sedací – Botník, který vám nabídne hned dva v jednom. Nejen, že si zde uložíte všechny vaše cestovní boty, ale ještě se na něj můžete při obouvání pohodlně posadit.

Cestovní botníky jsou realitou

A také máme jeden typ na cesty. Pokud se často vydáváte výletovat do zahraničí nebo po Česku a vozíte s sebou větší množství bot, pak by se vám rozhodně mohla hodit tato vychytávka. Skládací botník, který ve složeném stavu nezabere víc místa, než takový spacák jednoduše rozložíte na potřebném místě a můžete si do něj vyskládat veškerou vaši obuv. Jasně, může se to zdát jako naprostá zbytečnost, ale když už máte tu možnost…