Co nás čeká v zimě na Lipně?

Magazín
lyzar

Skiareál Lipno je výjimečný i množstvím pořádaných akcí v průběhu sezóny. K tradičním patří Vítání hostů každou neděli, sobotní odpolední hry s maskotem Lišákem Foxem s možností výher, malování na obličej a fotografování a čtvrtek tradičně již patří závěrečným závodům lyžařské školy Skischool Lipno.

Změn doznají téměř všechny akce. Při sobotním apres ski, které pořádáme každou sobotu od zahájení sezóny, se bude malovat na obličej, bude možné se vyfotografovat s lišákem Foxem a chybět nebudou oblíbené soutěže. Vše začne ve 14 hodin a končit bude v 16 hodin.

Nedělní Vítání hostů bude také velkolepé. Sejdou se tu lipenští maskoti – lišák Fox (Skiareál), klokanice Sára (Hopsárium), kapitán Lipánek (maskot Foxparku kapitána Lipánka), medvídek Bollo (Landal Marina Lipno) a možná k nám přijde i skřítek Vítek (Lipno Lake). Bude se soutěžit a hrát hudba. Vítání bude ve Foxparku od 19 hodin.

Nezahálíme ani v další dny. Mezi velké akce můžeme zařadit Zahájení zimní sezóny plánované na 14. prosince, show by tu měl dělat klaun Ronald z McDonalda, chybět nebudou koncerty, soutěže a zábava, jak má být.

Dále připravujeme Sněhulákománii, Vánoce i Silvestra na lyžích, 8. narozeniny maskota Lišáka Foxe, masopust na lyžích, velblouda na lyžích a různé další předváděcí akce s možností vyzkoušet si lyže různých značek. V přípravě jsou i koncerty.

Letos se na Lipně uskuteční projekt S ČT Sport na vrchol, kde budeme hledat lyžařskou hvězdu, přislíben je Rossignol Demo Tour a další akce jsou v jednání.