Letní minifestival pro celou rodinu v Novém Městě nad Metují

Magazín
jazz-2

Jazz k létu patří a pro spojení s výletem na zámek je úplně ideální. Jazzová kapela Prime Time Voice nám poslala zajímavou pozvánku.

Srdečně zveme všechny hudební příznivce na dvě zámecké akce – jednu festivalovou, druhou happeningovou. Ta bližší, festivalová, bude už v sobotu 24. 6. na zámku v Novém Městě nad Metují. Vystoupíme v rámci celodenního festivalu „U nás na zámku“.

Pořadatelé tento festival, který se koná v areálu zámku rodiny Bartoň-Dobenín, charakterizují jako Letní minifestival pro celou rodinu. Jde o oslavu ukončení školního roku a především přivítání letních prázdnin. Čeká vás skvělá muzika, originální divadelní představení či benefiční dražba piknikových košů. V zahradách bude probíhat řemeslný trh, letní atmosféru umocní francouzský petanque a švédský kubb. Proběhne degustace vín, k dispozici bude občerstvení a možnost užít si v zahradě piknik.

Tak přijďte přivítat prázdniny ve velkém stylu! Je to už 7. ročník jednodenního festivalu, večer vždy každoročně bývá koncert. A letos tady vystoupíme my –  jazzová kapela Prime Time Voice, ve složení Dája Šimíčková – soprán, Taťána Roskovcová – mezzosoprán, Marta Marinová – alt, Jiří Kovář – kytara, Jaroslav Šimíček – kontrabas , Jan Dvořák – bicí.
Koncert začíná v 19.00 hodin.

A zhruba v polovině srpna proběhne již zmíněné netradiční happeningové vystoupení vokálního tria kapely Prime Time Voice na zámku Konopiště. Přesný termín ještě není potvrzen, ale dozvíte se ho včas.

TIP: Krásný tip na dovolenou s dětmi, naopak v zahraničí, je pařížský Disneyland. Návštěva se dá naplánovat jak na víkend, tak i prodloužit s výlety okolo krásné Paříže.

Výlety s dětmi