Prázdniny na Farmě Blaník

Magazín
farma-2

Děti se na farmě Blaník vyřádí na více než 30 hodně netradičních atrakcích, pak si dosytosti zařádí se zvířaty ve Farma-parku a vy si zatím můžete vychutnávat zdejší lahodnou kuchyni. Vydejte se sem třeba na zahájení prázdnin, které tady začínají už 29. června!

Oslavte začátek prázdnin v sobotu 29. června od 10 do 18 hodin na Farmě Blaník u Vlašimi. Jak říká majitel Farmy Blaník Miloš Zapletal:

Zažijete tady řadu netradičních atrakcí: výstup pravého Blanického rytíře, svatbu a křty zvířat, veřejný trénink koní, či prodej krajových produktů. Děti navíc mohou po celý den hrát zábavnou hru Blanický desetiboj, při kterém budou rýžovat zlato, hledat blanický poklad, jezdit na pony nebo oslovi, či podniknou cestu pod tajemnými Močálníky. Rovněž se mohou zúčastnit soutěží v hledání čtyřlístků a napínavém gumoběhu. Vítězové budou pasováni na Blanického rytíře a získají zajímavé ceny, včetně rytířských přileb, volňásků do Farma-parku, kde najdou většinou domácích zvířat, se kterými se děti mohou hrát, některé hladit a krmit a na konících, oslících či ponících si zajezdit a udělat si na ně řidičák a další hezké ceny.

Kromě toho si děti mohou zaskákat na obří trampolíně, v nafukovacím či dřevěném hradu, skákat do sena, sjíždět na lanovce, případně využít několika desítek dalších atrakcí. A večer vás čeká velký táborák s opékáním buřtů a lampionový průvod k druidovi s laserovýma očima a za strašidelnými hejkaly.

Pokud by se vám jeden den na tolik zážitků zdál být málo, můžete se tady dokonce ubytovat. Mají tady romantické ubytování od luxusních apartmá přes dvoulůžkové pokoje s přistýlkou až po levnou turistickou ubytovnu. Venku je vyhřívaný bazén a Relax-centrum a především zde výborně vaří v restauraci U Mančalů a v Zahradní restauraci a velice dobře se najíte i v levném občerstvení ve Farma-parku.

Specialitou je „Sladký Blaníček“, který si můžete dát během prázdnin: je to kopeček zmenšujících se lívanců ve tvaru bájné hory Blaník, které jsou proloženy šlehačkou a borůvkami, jahodami nebo malinami. Na špičce Sladkého Blaníčku najdete malou zelenou rozhledničku a věřte, že je to úžasná pochoutka nejen pro děti.

DovolenáVýlety s dětmi