Ve Vítězné se oslavovalo

Magazín
dinosaurus

V sobotu 1. července jsme se úplně náhodou zatoulali do obce Vítězná nedaleko Dvora Králové nad Labem. Oslavovali tady Den obce a vedle mnoha stánků s občerstvením, suvenýry, klobouky, košíky, oblečením a cukrovou vatou byl připraven bohatý program. Například traktoriáda, vyhlídkové lety vrtulníkem, pouťové atrakce a svoje místo tady měla i Planeta dinosaurů.

Spousta stanovišť lákala děti k různým hrátkám – střílelo se z luku, byla tu kreativní dílna, obrovské dinosauří puzzle, stánek s dinosauřími předměty… Ale největším lákadlem byli dva dinosauři, kteří se procházeli po areálu, fotili se s návštěvníky, tančili s dětmi a zkrátka si společně zablbli.

Na pódiu přítomné pěkně rozparádilo vystoupení hudební skupiny Maxíci (kteří vznikli po rozpadu původních Maxim Turbulenc) a kteří nazpívali pro dinosaury píseň Hymna Planety dinosaurů.

Celkově to byl moc pěkný den, a přestože jsme dvakrát zmokli, panovala všude dobrá nálada a pohoda. Zazpívali jsme si a zatančili, zaznamenali jsme jedno navázání přátelství – to když se dinosaurus potkal s kozlíkem a tak nějak si padli do oka.

Proslýchá se, že příští sobotu budou dinosauři ve Špindlerově Mlýně. My už jsme sice taky zveřejnili pozvánku, ale pro jistotu sledujte jejich facebookovou stránku, tam jistě najdete pozvánku včas.

Už dnes můžeme slíbit, že se do Špindlu pro jistotu vydáme a exkluzivně pro tuláky dinosaury vystopujeme.

Výlety s dětmi