Největší rekreační areál najdete u Miletína

Česko
tabor

Rekreační areál Borek u Miletína patří k největším v regionu a svojí kapacitou cca 200 lůžek může nabídnout ubytování nejenom pro školní výlety, adaptační kurzy, sportovní setkání, ale především pro dětské tábory. Svým členěním skvěle vyhovuje pořádání táborů. Je tady hlavní budova, klubovny, diskotéka, srubové chatky. K dispozici je velkokapacitní kuchyně s možností produkce až 250 jídel. Várnice pro zajištění pitného režimu je samozřejmostí, je tu několik grilů na dřevěné uhlí, elektrických grilů a mnoho dalšího vybavení.

V posledních letech prošel celý areál rekonstrukcí, kterou chtěl správce objektu vyjít vstříc požadavkům klientů, takže jsou tu například nové sprchy, plastová okna, vlajkové stožáry, nebo venkovní pergola. Vzhledem k tomu, že tady sami pořádají vlastní dětské tábory, moc dobře vědí, co táborníci potřebují a co je pro ně nejdůležitější.

Zarezervovat si můžete celý areál i jen jednu chatku. Na Borku jsou vítáni pořadatelé letních dětských táborů, škol v přírodě, rekondičních pobytů, sportovních akcí či rodinných setkání, ale třeba i firemních školení, seminářů nebo víkendových výjezdních zasedání. K dispozici je vždy celý areál. Sezóna na Borku probíhá od dubna do poloviny září.

DovolenáVýlety s dětmi