Nová bezplatná aplikace vám usnadní pobyt v Krkonoších

Magazín
aplikace

Krkonoše – svazek měst a obcí spustil mobilní aplikaci pro návštěvníky nejvyšších českých hor. Aplikace prezentuje region a zároveň pomáhá návštěvníkům s orientací například ve chvíli, kdy je informační centrum uzavřené. Oznámil to krkonošský svazek měst a obcí.

Moderní průvodce po Krkonoších jsou informace sbalené na cesty v češtině, němčině a polštině, které nic nestojí. Obsahují nejenom základní data o nejvyšších českých horách a jejich zajímavostech, jako jsou tipy na výlety, turistické atraktivity, naučné a turistické trasy, dlouhé sjezdy a lyžařské běžecké trasy, ale i aktuální sněhové zpravodajství a upravenost běžeckých tratí, informace o cyklobusech, ubytování v regionu, kalendář událostí, důležité kontakty a mnoho dalších praktických informací.

Zákazník pro prohlížení nepotřebuje internetové připojení, kromě některých aktuálních dat a případně požadavku na podrobnosti či online mapu.

Jak na to:

Stojíte-li před jedním z krkonošských informačních center, připojte se zdarma na Wi-Fi a nainstalujte aplikaci do mobilního telefonu.

Otevřete si http://m.krkonose.eu. Webová stránka nabídne aplikaci pro váš konkrétní operační systém. Poté vás přesměruje do katalogu aplikací daného operačního systému, odkud si aplikaci nainstalujete.

Sejměte QR kód do mobilního telefonu. Po kliknutí na webovou stránku http://m.krkonose.eu budete vybídnuti k volbě aplikace pro váš operační systém. Poté vás přesměruje do katalogu aplikací daného operačního systému, odkud si aplikaci nainstalujete.

Navštivte AppStore, Google Play či Windows PhoneStore v závislosti na operačním systému mobilního telefonu. Vyhledejte aplikaci „Krkonoše“ a nainstalujte ji.

Mobilní aplikaci lze bezplatně stáhnout do mobilu na webových stránkách regionu www.krkonose.eu, z internetového katalogu aplikací a pomocí wi-fi přímo v Regionálním turistickém informačním centru Krkonoš a ostatních cca dvaceti dalších krkonošských infocentrech.

InformaceZajímavosti