Pozvánka: „Miluj svůj život“ v Plzni

Magazín
miluj-svuj-zivot

Ve dnech 5.-7. 7. 2013 se uskuteční v Plzni v pořadí již 37. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život. Během těchto tří dnů se Vám představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí.

Základ celé akce tvoří přednášky, praktické semináře, zážitkové programy, intenzivní pracovní dílny a mnoho dalších programů z oblasti zdravého životního stylu, ezoteriky a alternativního léčení.

Tyto programy se budou konat na sedmi místech souběžně, a to denně od 9.00 do 22.00 hodin.

Zajímavé osobnosti

Těšit se můžete na Lenku Holas Kořínkovou, která bude povídat o tom, proč a jak si vytvořila svoji vlastní modulaci dělené stravy a od čeho všeho jí neortodoxnost v přístupu ke stravě osvobodila.

Dále mezi nás zavítá filmová režisérka Tereza Tara. V rámci festivalu proběhne setkání a projekce úspěšného filmu Hormonální akvárium a dále ukázky z právě připravovaného filmu Cesta k uzdravení – Let viny.

Dále: Seymour Koblin (USA), Láma Sangye (Slovensko), John Hawken (Anglie), Mgr. Natalia Yadryshnikova (Rusko) a mnoho dalších.

Novinky

STAVBY Z PŘÍRODNÍCH MATERIÁLŮ – tříhodinový praktický workshop přírodního stavitelství, kde se naučíte, jak se správně dají vytvářet slaměné stěny a připravovat hliněné omítky z místní hlíny. Vyzkoušíte si jejich aplikaci na stěnu, výtvarné dekorování hliněných stěn, budete tvořit hliněný reliéf.

Na řadu přijdou i možnosti finálních úprav hliněných povrchů a další zajímavosti. Workshop se koná v neděli 7.7. od 13.00 hod, vstup je volný.

RITUÁL PRO MATKU ZEMI – silný magický rituál ve prospěch Země, lidstva a každého jednotlivce, rituál spojení živlů a všech lidí. Součástí bude i společné bubnování. Koná se v sobotu 6. 7. od 20.00 hod.

Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu, kde najdete nabídku nejrůznějších produktů a služeb z oblasti ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu. Své služby Vám zde nabídnou jak odborní, tak alternativní poradci, kde oceníte zejména jejich osobní přístup.

V rámci festivalu si můžete vyzkoušet frekvenční terapii – po celou dobu konání výstavy bude probíhat bezplatné měření frekvencí mikroorganismů v těle. Také si můžete nechat udělat vyšetření na odstranění bolestí hlavy a páteře.

Festival se koná v areálu SOU elektrotechnické, Vejprnická 56, Plzeň – Skvrňany. Místo má dobrou dopravní dostupnost, areál se nachází přímo proti zastávce tramvaje č. 2, stanice „Internáty“.

Programy probíhají denně od 9.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 9.00 do 20.00 hodin. V areálu najdete i čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou velmi chutných, převážně vegetariánských jídel.

Zajišťujeme i ubytování přímo v areálu. Podrobný program celého festivalu i veškeré další informace najdete na www.ezotera.cz/ano.

Informace