Práce v zahraničí s angličtinou – jak začít, sepsat perfektní životopis a motivační dopis

Magazín
englishonline-languagelearningviatheinternet-desktopwithgreat

Láká vás práce v zahraničí? Pokud toužíte zlepšit svou úroveň angličtiny, možná jste již přemýšleli nad tím, že byste na léto odjeli pracovat právě na Britské ostrovy. Pokud nechcete spolupracovat s agenturou a chcete se do Spojeného království vydat na vlastní pěst, sepište si dokonalý životopis a motivační dopis pro několik pozicí. Nejste-li si jistí tím, že tyto dokumenty dokážete sepsat sami, požádejte o pomoc překladatelské agentury.

Nechte si texty zkontrolovat od rodilých mluvčích

Překlady angličtiny jsou nejčastějším požadavkem, který překladatelské agentury dostávají. Pokud se studiu angličtiny věnujete již několik let, ale nejste zdaleka na úrovni rodilého mluvčího, nerozlišujete mezi britskou a americkou angličtinou a některá slovní spojení jsou pro vás stále záhadou, může být právě profesionální překlad tím pravým.

Překlad z češtiny do angličtiny a naopak

Využít můžete jak překlad z češtiny do angličtiny, který můžete svěřit rodilému mluvčímu, tak i překlad z angličtiny do češtiny. Ten využijete v případě, že si budete dopisovat se svým budoucím zaměstnavatelem pomocí e-mailů a některé pasáže textu pro vás budou nesrozumitelné.

Výhody profesionálních překladů

Proč si nechat pomoci od profesionálních překladatelů? Díky nim totiž budete mít jistotu, že jste dané pracovní nabídce a veškerým podmínkám skutečně porozuměli. S jejich pomocí vytvoříte reprezentativní životopis, který bude odpovídat normám v Anglii, a motivační dopis sepsaný od rodilého Brita spolehlivě zvýší vaše šance na úspěch. Oslovíte-li překladatelskou agenturu s prosbou o překlad, do několika minut obdržíte kalkulaci i termín vyhotovení překladů.

Zvyšte své šance na úspěch a získejte v Anglii práci, po které toužíte. S malou výpomocí od rodilých mluvčích a profesionálních překladatelů navýšíte své šance na úspěch.